BezpiecznaCiaza112023

Płyny i proszki do prania ubranek dla niemowląt

14 lata 3 miesiąc temu #1960 przez czarna28
ja od poczatku używam dzidziusia i jestem zadowolona.Chociaż na poczatku denerwował mnie zapach ale sie juz przyzwyczaiłam.A co do nowych ubranek i poscieli jak najbardziej tez trzeba je wyprac. Wiem ze koleżanki tez sobie chwalą proszek lovela ale nie próbowałam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #1961 przez poli
Ja prałam również nowe rzeczy, wiadomo, że w sklepie różni ludzie tego dotykają więc tak na wszelki. Nowe ciuszki i pościele tylko w proszku dla dzieci, natomiast te ze szmateksów najpierw w normalnym a dopiero później dziecięcym.
Produkty które ja sprawdziłam to JELP i LOVELA. Z loveli byłam bardziej zadowolona, ładniej pachniało - tak mocno dzidziusiowo. Płyn do płukania używałam też z loveli - zawsze płukałam, bo nie płukane rzeczy są twarde.
W wieku ok 8 miesięcy przeszliśmy na vizir sensitiv i używamy go do tej pory :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #2017 przez jedynaczka
też polecam LOVELA. mały nie miał po nim żadnej alergi ani wysypki, na początku płukałam także w płynie Lovela teraz dodaje płyn z Biedronki biały co na nim jest matka i dziecko :P nie pamiętam nazwy, a z lenistwa nie chce mi sie wstać :P
jakby był ktoś ciekawy to sprawdze nazwe :)
kupiłam z ciekawości i mały go toleruje więc używam dalej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #2023 przez Scholastyka21
ja uzywam JELP, można kupić w tesco za około 28zł, używam proszku, albo płynu do prania, jestem bardzo zadowolona, proszek starcza na długo, a płyn jak się pomoczy mocno poplamione ubranka i dodatkowo potem wrzuci do pralki to wszystko ładnie schodzi
polecam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #2055 przez tysia178
ja będę oryginalna, żadne tam JELPY i LOVELLE .. Ja od urodzenia Juniora wszystkie jego ciuszki piorę w zwyczajnej DOSI!!! a płyn do płukania to zwykły płyn " E " . Nie wydziwiałam i nie szukałam proszków dziecięcych bo i po co..? Czy pranie w zwykłym proszku jest przeszkodą? Jasne,że nie... Słyszałam opinie na temat dosi,że uczulenie ,że wysypka,ale i tak wolałam ją bo jest sprawdzona a nie jakieś tam nowości.. Przecież lovela też może uczulać... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #2068 przez Agnieszka
tysia178 napisał:

ja będę oryginalna, żadne tam JELPY i LOVELLE .. Ja od urodzenia Juniora wszystkie jego ciuszki piorę w zwyczajnej DOSI!!! a płyn do płukania to zwykły płyn " E " . Nie wydziwiałam i nie szukałam proszków dziecięcych bo i po co..? Czy pranie w zwykłym proszku jest przeszkodą? Jasne,że nie... Słyszałam opinie na temat dosi,że uczulenie ,że wysypka,ale i tak wolałam ją bo jest sprawdzona a nie jakieś tam nowości.. Przecież lovela też może uczulać... :)



te proszki dla dzieci są delikatniejsze, hypoalergiczne, pozbawiony drażniących substancji, czy jakiś sztucznych barwników i innych dodatków, dlatego zalecany jest właśnie do prania ubranek dziecięcych, czy alergików z problemami skórnymi.
ja piorę w yelpie wszystkie ubranka i rzeczy jakie tyko miałam przed porodem zostały wyprane
w rzeczy z ciuchów to nawet po 3 rrazy prałam, jakoś strasznie nie lobie tego charakterystycznego zapachu rzeczy kupionych w ciuchach, a po kilku praniach to się go w końcu można pozbyć



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #2094 przez andziaa35
ja uzywalam proszek i plyn do plukania z FAIRY. Teraz przeszlismy na proszek Persil Powder Olive Blossom no i plyn Lenor.Nie biore juz ubranek dziecka osobno tylko razem z naszymi :)


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #2118 przez 1983mariola
ja używam dzidziusia bardzo polecam, lovela jest dla alergików bezzapachowy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #2123 przez agast
Mariolka ale to która lovela jest bezapachowa??? moja pachnie i to całkiem przyjemnie :]
My jeszcze w loveli pierzemy bo jest otwarta to szkoda by się poniewierała do kolejnych narodzin ale juz niektóre ciuszki piore z naszymi w persilu i jest ok płyn do płukania mam Yelp, ale jak się skończy to przechodzi mała na nasz czyli carrefoura :) próba już była i jest ok :)


18 tc Dominika ur 17.02.2010 zm 17.02.2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #3199 przez megaasienka
tysia178 napisał:

ja będę oryginalna, żadne tam JELPY i LOVELLE .. Ja od urodzenia Juniora wszystkie jego ciuszki piorę w zwyczajnej DOSI!!! a płyn do płukania to zwykły płyn " E " . Nie wydziwiałam i nie szukałam proszków dziecięcych bo i po co..? Czy pranie w zwykłym proszku jest przeszkodą? Jasne,że nie... Słyszałam opinie na temat dosi,że uczulenie ,że wysypka,ale i tak wolałam ją bo jest sprawdzona a nie jakieś tam nowości.. Przecież lovela też może uczulać... :)


te dwa proszki maja taki sam skład i tak naprawdę to są te same proszki z rożnymi dodatkami zapachowymi.

Ja jeśli tylko mam dostęp to kupuje dzidziusia. dopiera wszystko a cena ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #3290 przez olusia10003
Jak byłam na zakupach przeglądałam te proszki i porównywałam ceny i popieram dzidziusia bo sprzedawczyni go poleciła i ma bardzo przystępną cenę, znalazłam również płyn do prania "wirek" dla dzieci, ja używam "wirka" do prania delikatnych tkanin i czarnych ubrań i szczerze to jest bardzo dobry ładne pachnie, ubrania są po nim delikatne no i jest tani :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #3388 przez Scholastyka21
Jelp w ogóle nie pachnie więc nie wiem, czy też nie zmienię proszku na jakiś pachnący :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #3412 przez Agnieszka
wirek to taki dość długo na rynku będący płyn
my na razie pierzemy w dziecięcym, na razie się trochę obawiam prać w normalnym, bo wiadomo ż skórka jest delikatna, to wszystko ją może uczulić



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #3465 przez tysia178
a ile kosztuje ten cały WIREK?? pierwsze słyszę o takim płynie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #3467 przez Agnieszka
tysia178 napisał:

a ile kosztuje ten cały WIREK?? pierwsze słyszę o takim płynie:)


u mnie góra 4 złote!
tani on jest, ja go od dawna pamiętam ż ebył w sklepach



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl